24.1.10

Dario Marchetti - Ducati Rider, Horice Winner!

Kamarád Jarda vyhrál v soutěži jedné nejmenované cigaretové firmy ;-) účast na akci Ducati Racing Experience na brněnském okruhu a já jsem tím pádem získal možnost zúčastnit se jako doprovod.

Akce to byla velice povedená, lahůdkou programu bylo svezení na upraveném závodním superbiku Ducati, který byl předělán na dvoumístný a jeden ze tří závodních jezdců Ducati svezl výherce.

No a překvapením bylo, že vedoucí jezdec tohoto promo programu Ducati je Dario Marchetti, jehož jméno je spjaté i s hořickýma "Zatáčkama". Je to vítěz posledního závodu pětistovek v Hořicích.

K Dariovi jsme se jako rodilí Hořičáci a fandové 300 zatáček hned hlásili. Dario byl evidetně potěšen, vyprávěl nám o jeho aktivitách, stálé závodí v několika pohárech a dokonce nedávno zvítězil i v USA. Na Hořice vzpomínal vesele, okruh si pamatoval, moc se mu líbil i když se smál a říkal, že je trošku "dangerous". A nevyloučil, že by se ještě někdy přijel podívat.

Dario Marchetti - vedoucí instruktor DRE (Ducati Riding Experience) a závodník Ducati v Endurance:Dario Marchetti a jeho pozdrav exkluzivně pro web www.300zatacek.cz :


Dario a Jarda:Žádné komentáře: